#1 2014-08-22 22:01:29

Euth

Gość

Podanko ;3

1. Podaj swój nick w grze, zawód, lvl i reputację. Co prawda level nie stanowi o człowieku, ale dobrze jest móc pójść razem na rajd czy porobić wspólne misje.

2. Napisz, w jakich rodzinach byłeś poprzednio i co było powodem ich opuszczenia.

3. Uzasadnij, dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas. Jeśli znasz kogoś w naszej rodzinie i chciałbyś się na niego powołać, również nam o tym napisz.

4. Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, czym się interesujesz i co powinniśmy o Tobie wiedzieć ;)


1. A wiec tak , moja postać zwie się ~Euth~ , jest to łucznik o poziomie 82. Reputacja jaką posiadam to Niebieski nos , ale mam chęci na wbicie czerwonego ;)

2. Ostatnia rodzina w jakiej byłem to Nightmare , rodzinę niestety rozwiązano ze względu na małą aktywność członków , brak zainteresowania itd... :(

3. Gram nie mało w NT i wiele o Was słyszałem , nie zaprzeczam ze chciałem dojść wcześniej do Was , lecz progi rekrutacyjne mi nie pozwalały , no ale cóż :D

4. Apropo to hej wszystkim :D Jestem Krystian , mam 15 lat i pochodzę z Okolic Krakowa - Tarnowa :D Interesuje się sportem , najbardziej uwielbiam unihokej oraz piłkę ręczną :D Słucham rapu , Kali , Gural , Słoń itp itd ... :D Mimo mojego wieku , lubię zapalić papiierosa , nie wiem czy to nałóg , poprostu pale bo lubie ;) A teraz coś z Nostale : Euth to nie moja pierwsza postać, wcześniej miałem Szermierza o nicku Lerio [*] Ogólnie jestem aktywnyy w życiu rodziny (PDR'y , rajdy fajmowe). Na glac uczęszcza 2/3 razy dziennie czasem do 3 godzin bo wiecie , jakoś zarabiać trzeba :D Liczę na solidne opinie , w razie pytań jestem aktywny do 10 godzin dziennie , wiec raczej traficie na mnie ;d Pozdrawiam ! :)

#2 2014-08-24 21:58:15

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: Podanko ;3

Jestem na TAK


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl