#1 2014-07-30 09:31:39

Trancy

Gość

Podanie od Trancy :)

A więc Witam! :)
Może ktoś mnie widział, a może dopiero zobaczy ^^

Nick postaci jest oczywisty i może niektórym znany: Trancy.
(obecnie chodze chłopem po grze, ale... jestem w 100% babskiem :D)
Mam 84lvl i reputacje niebieskiego nosa!
Moje eq jest raczej na dobrym poziomie u7 +5 w górę, co do sp...
Ranger i Des to sp które póki co mam +0, ale spoko, bo mam w planach to zmienić :D
Posiadam również, pirata 20 +15, Wk 90 +9, CS 99 +14, zwiadowca 99 +14, sina 99 +13.
(oczywiście posiadam i jajamaru i kurczaka).

Hmmm. Było pytanie o poprzednie fam, wiec sie wypowiem tylko o kilku. Grałam kiedyś aktywnie,
kiedy jeszcze ani sp5 ani 6, ani aktu 5. Kiedyś byłam w starych prisonach, hentaiach, anielskich smokach i wielu innych.
W nowszych czasach gry, grałam w fam Prison Guard (odnowionej) i Ziomach.
W tamtych fam nie podobał mi się nieogar, brak forum, mało rozmów miedzy graczami z fam, mało robienia wspolnych rzeczy/rajdów.
Lubie rodziny śmieszne, z którymi i pograć i pogadać. A co do mnie? Ja?

Ja jestem Edyta i już we wrześniu wskocze w wiek 20 lat. Czynnie pracuje od ponad roku więc zapracowana kobita jestem ;p
Mieszkam w pięknej Stolicy naszego kraju. Uwielbiam harcerstwo, podróże, gry, fantasy.
Muzykę słucham każdą, ale najbardziej kocham muzykę filmową i starego rocka polskiego jak i zagranicznego!
W wolnym czasie chodze na fitness, piszę opowiadania, ruszam w podróż, chodzę na imprezy, gram w paintball.
Mam sporo zainteresowań... Tak jak czas mi pozwala. W nt gram od wielu lat ;)
Szukam fam w której będzie mi dobrze, śmiesznie oraz stabilnie. Liczę ,że to będą Bornsi!
Proszę o szybkie rozpatrzenie podania...
Z wynikiem pozytywnym oczywiście :D
Pozdrawiam!

Edyta.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl