#1 2014-07-15 21:17:11

pawelusek

Gość

Podanie - pawelusek

Siemka! Nazywam się Paweł, mój nick - pawelusek (swoją drogą bardzo oryginalnie, prawda?  ). Interesuję się komputerem (głównie NT i Pokemony), muzyką oraz siatkówką (oglądaniem, nie grą :D)

Informacje o postaci:
Klasa: Wojownik
Poziom: 82 (ale już niedługo ^^)
Reputacja: 350k (Czerwony Przywódca)
Eq:
Miecz: Loop u3+5
Zbroja: Kryształka ( :/ ) u4+4
Kusza: Balista u4+4
Tutaj dodam, że jestem w trakcie zmieniania eq na jakieś bardziej grywalne :P. W moim plecaku leży sobie cichutko Cailander, który czeka tylko aż kupię amulet hazardu, w następnej kolejności zamierzam wymienić miecz, a kuszę to już kiedy indziej, jak będzie mi się chciało :P.

Karty SP:
War: 42j+4
Blade: 21j+0
Crus: 71j+3
Ber: 23j+0
Glad: 24j+1
Mnich:  39j+4

W razie famowych rajdów KFC, Namaju, lub eventowych posiadam również:
-Jajamaru z lastem i karłami
-Pajamę
-Pirata

Jestem aktywny na tyle, na ile pozwala mi mój sprzęt (komputer z komunii, szybkość łącza dość zróżnicowana – zazwyczaj w granicach od 0,1KB/s do 70 MB/s), jednak staram się grać jak najczęściej. Traktuję LoD jako dodatek (tzn. jeżeli nie mam ochoty to nie przyjdę, chyba, że ktoś poprosi), a nie jako jedyny słuszny sens istnienia całego wszechświata ^^.
Wybrałem waszą fam, ponieważ jest tu mój dobry kolega (strażaimela).
Ostatnio byłem w fam  ~LaStTiGeRs~. Tak właściwie to nie odszedłem, szef dał zastępcę nieodpowiedniej osobie, która usunęła wszystkich jak leci :P.
W razie potrzeby posiadam również maga 69 lvl (gdyby na LoD lub rajdach zabrakło holek do leczenia).
Z ts’em może być gorzej – zależy od aktualnego stanu łącza, jednak zarówno słuchawki, jak i mikrofon posiadam.
Z istotnych rzeczy to chyba tyle. A tak poza tym mam Krzakogona Navy, którego ogon smakuje prawie jak tiramisu
Proszę o rozpatrzenie podania (powoli, na spokojnie, tiramisu

 

#2 2014-07-15 21:56:05

 TheThom

Krzykacz

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 243

Re: Podanie - pawelusek

Daję TAK, nie wiem co na to reszta. Ale w miejscu tej czerwonej piąstki ma pojawić się księzyc na zielonym tle.


http://i60.tinypic.com/2s8r482.jpg

Offline

 

#3 2014-07-16 08:35:22

Strzała952

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 70

Re: Podanie - pawelusek

Jestem na tak ładne podanie i wgl :) Ale dobij nosa zielonego ;p

Offline

 

#4 2014-07-16 09:47:27

 Julczis

Nowy użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 2

Re: Podanie - pawelusek

Jestem na TAK :)

Offline

 

#5 2014-07-16 10:07:37

pawelusek

Gość

Re: Podanie - pawelusek

Nad repą popracuję, gdy tylko do domu wróci siostra (mój otwieracz )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl