#1 2014-07-10 23:44:42

Shinobu

Gość

Podanie `Shinobu

Nick w grze: `Shinobu

Lvl oraz moja reputacja: Posiadam 83 lvl i mam czerwonego mistrza, dokładnie: 658134

Moje SP:
1 SP: Myśliwy 57 +5
2 SP: Ninja 41 +1
3 SP: Niszczyciel 6j ;(
4 SP: Dziki Strażnik 63 +5
5 SP: Ognisty Kanonier 47 +5
6 SP: Zwiadowca 41 +5


Moje EQ:
Doskonały Łuk Pustynnych Rozbójników +6
Doskonały Sztylet Cienia +5
Doskonały Lekki Krok +6


Poprzednia FAM: Moją poprzednią rodziną były AfcząceLamy, szczerze fam bardzo dobra, fajnie się w niej spędzało czas, ale to nie było to czego szukałem

Czemu chcę dołączyć akurat do was: Chciałbym dołączyć do was ze względu na frakcje, doskonale mi się bije punkty i reputacje w demonach, również dlatego ze jest u was mój kuzyn z którym lubię grać a jeszcze lepiej będzie nam się grało gdy będziemy w jednej fam. Kolejnym z powodów dlaczego chcę do was dołączyć jest staż jaki rodzina posiada, jest to jedna chyba z najbardziej wytrzymalszych rodzin w NosTale, co wręcz bardzo zachęca do złożenia do was podania bo to świadczy o waszym zgraniu
Czy posiadam TS i jaki jestem w stosunku do glacy: Oczywiście że posiadam TS i jak jest możliwość to chętnie z niego korzystam, a co do glacy. Ostatnio zaniedbałem bo chciałem skończyć główne misje, a teraz właśnie mam na celu dobić tego nosa jak najszybciej się da i oczywiście robić wspólne glacowe rajdy :)

Parę zdań o sobie: Mam na imię Maciej, w kwietniu ukończyłem 17 lat. Uczęszczam do technikum o profilu logistycznym, bardzo podoba mi się ten profil i nie ukrywam byłoby fajnie gdyby mi się udało związać przyszłość z tym zawodem. Trenuję piłkę nożną około 11 lat, a rok grałem w klubie GKS Bełchatów ci co się piłką interesują powinni znać ten klub :). Jestem osobą spokojną, zazwyczaj szukam kompromisu nie lubię ostrych wymian zdań. Więc nie sprawiałbym za wielu problemów xd.

Dziękuję, pozdrawiam całą rodzinę :))

 

#2 2014-07-11 01:12:14

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: Podanie `Shinobu

Jestem na tak


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

 

#3 2014-07-11 08:53:17

Strzała952

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 70

Re: Podanie `Shinobu

Jestem na tak

Offline

 

#4 2014-07-11 11:35:20

 TheThom

Krzykacz

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 243

Re: Podanie `Shinobu

Zdecydowanie na TAK


http://i60.tinypic.com/2s8r482.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl