#1 2014-06-26 20:47:07

HeXan

Gość

Podanie do fam

Nick: HeXan
LvL: 77 (Rośnie
Reputacja: 190k (narazie szybko to urośnie co najmniej do green nosa ;)
Zawód: Mag

Rodziny: NightRavens: Famka naprawde fajna. Z nią wiąże najwięcej wspomnień ale niestety zarząd skończył grę co poskutkowało rozpadem fam. *~Casual~*: do tej fam wstąpiłem ze względu na przyjaciela. ale szybko z niej wyszedłem. Immune: do tej fam takze dołączyłem przez kolege ale stało się to samo co z *~Casual~*

Chciałbym do was dołączyć ponieważ wasza fam reprezentuje naprawdę wysoki poziom, a także słyszałem dużo pozytywnych opini na temat waszej fam dlatego chce zostać członkiem rodziny Born*ToBe*Free.

Na imię mam Sebastian, Interesuje się informatyką oraz gastronomią. Jestem graczem któremu zależy na dobrej komunikacji w fam ponieważ moim zdaniem dobra komunikacja w fam jest podstawą. Nie lubię osób którym zależy tylko na expie ponieważ taka gra jest bez sensu. Jestem typem gracza który nie gra żeby być najlepszym (Ale oczywiście reprezentacja jakiegoś poziomu jest obowiązkowa ;p) a żeby poznać nowych ludzi. Dowiedzieć się czegoś nowego itp.

Mam nadzieje że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Z góry dziękuje :)

#2 2014-06-26 21:22:34

 TheThom

Krzykacz

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 243

Re: Podanie do fam

Prosto z mostu: fajnie ze podoba ci się nasza fam, ale w chwili obecnej przyjmujemy z ZIELONYM NOSEM I LVL POWYŻEJ 80. Z powodu nie spełnienia podstawowych wymagań i brakujących informacji w podaniu daję NIE!


http://i60.tinypic.com/2s8r482.jpg

Offline

#3 2014-06-27 09:42:16

Strzała952

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 70

Re: Podanie do fam

Podanie nawet dobre tylko brakuje mi tu pary informacji takich jak sp i mam jedno ale do fam przyjmujemy powyżej 80 z zielonym nosem. I dla tego jestem na nie z powodu braku lvl i repy i jestem na Nie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl