#1 2014-06-19 21:29:27

_~Sowaid~_

Gość

Podanie by Sowaid

Witam, w tym miejscu chciałbym zaprezentować Wam Moje podanie, mam nadzieje ze rozpatrzycie je pozytywnie i zostanę członkiem Waszej fam. :)

1. Podaj swój nick w grze, zawód, lvl i reputację. Co prawda level nie stanowi o człowieku, ale dobrze jest móc pójść razem na rajd czy porobić wspólne misje.

Tak więc, nazywam się ~Sowaid~, dla znajomych Sowa/Sowuś, jak kto woli :). Jestem magiem i posiadam 85lvl wraz z reputacją zielonego nosa (940672).

2. Napisz, w jakich rodzinach byłeś poprzednio i co było powodem ich opuszczenia.

Poprzednio byłem w fam takiej jak BrotherHood, VeoVectris. Powodem odejścia była niemiła atmosfera, kłótnie graczy wraz z następującym rozpadem fam.

3. Uzasadnij, dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas. Jeśli znasz kogoś w naszej rodzinie i chciałbyś się na niego powołać, również nam o tym napisz.

Chcę dojść do rodziny ze względu na gracza o nicku Konerdi. Jest to mój kumpel z podwórka. Jednakże szukam tez miłej fam by mieć większą przyjemność z gry .:)

4. Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, czym się interesujesz i co powinniśmy o Tobie wiedzieć ;)

Na imię mam Sławek, jestem nastolatkiem z wiekiem 15 lat. Interesuje się piłką nożną, sportem, grami komputerowymi oraz wspólnym spędzaniem czasu na dworze z przyjaciółmi czy z rodziną. Jestem spokojną osobą, miłą i pomocną. Jeśli chodzi o świat wirtualny/nostale to gram tu dla przyjemności jak i zabicia niekiedy zbędnego czasu.

 

#2 2014-06-19 21:37:13

Konerdi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-17
Posty: 4

Re: Podanie by Sowaid

Gut gut, ja ja gut. Jestem na tak.


http://imagizer.imageshack.us/a/img845/1506/an94.gif

Offline

 

#3 2014-06-19 22:49:45

Strzała952

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-06
Posty: 70

Re: Podanie by Sowaid

Napisz jakie masz sp jak na razie mogę ci dać szance

Offline

 

#4 2014-06-19 23:36:49

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: Podanie by Sowaid

Jestem na TAK


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl