#1 2013-10-11 10:58:38

hki9

Gość

hki9 Podanie ^^

Witam :)

1.W grze noszę nick : hki9
   Moja reputacja to : Red Mistrz ,a dokładniej to 622k Reputacji.
   Z zawodu jestem Magiem (Jak Piotr, który skoczył po frugo, nie no żart :D )
   Napiszę ,także moje karty specjalisty :
   Red MaGiK - 21j +0 :(  Narazie go nie używam, ale myśle ,że zrobię go pod PvP :)
   Holly MaGiK - 72j +9 Na LoD rzadko chodzę ,więc gorzej z jobką :()
   Blue MaGiK - 21j +0 Jest to mój nowy Blue, porzedni był 56j +9 lecz został sprzedany w celach ekwipunkkowych :D
   Dark Gunner - 32j +3 Używany TYLKO do dropu na Yaki, Gołąbki (W sosie pomidorowym są *Mniam*), Szopy.
   Volcano - 21j +0 Przed wejściem Karty Specjalisty nr. 6 , posiadałem do 42j +5, lecz zostal sprzedany w celu perfumowy.
   Władca Przypływów (Posejdon) 51j +7 Jest to moja główna Karta do Glacernon.
   
P.s Co do jobek na kartach, to odrazu mówię RZADKO chodzę na LoD, a jedną z moich takich tam zasad jest nie kupowanie kart.
   Zimą będę więcej poświęcał się jobkom, poniewaz nie samą gram jam żyjem xD

2.Moimi porzednim famkami były :
  ImMoRtAlSaNgElS - W famce bylo super ,właśnie tam poznałem Agutke (Zapewne pamiętasz moją starą postać legenda01, postać SZPRZEDANA    przyjacielowi)
  Famka po jakimś czasie się rozpadła...następnie się reaktywowała i ponownym i głównym rozpadem bylo odejście Cośka a dokładnie Co_się_gapisz.
  Byłem w Wczorajszych i tam już poważniejsza przygoda z gląca, ludzie super, ale musiałem zrobić Sb przerwe od gry i odszedłem.
  Nie dawno byłem w super fam Quattron i zostałbym dłużej gdyby...nie to ,że wchodzę do gry a tu nie ma fam, fam nie istnieje O.o
 
P.s Bardzo lubię Glacernon i Rajdy Glacowe, więc chciałbym być w takiej fam jak wy, co się tylko popatrzyć a tu ktoś od was.

3.Dlaczego chcę do was dołączyć ? Chciałbym poznać wielu doświadczonych grą ludzi. Jesteście Bardzo ,ale to bardzo aktywni nie tylko na Glacernon, bo na          rajdach draco, glacki itp itd. Od was z fam kojarzę lub znam (Jak kto woli) Agutkę która była w immo.

4. No wkońcu dotałem do tego punktu po godzinie O.o . Więc tak ^^ . Jestem Jakub mam 14lat (GIMBUS ?!?!) Chodze do PG 1 w Chrzanowie (Małopolska) .
   Jest miłym i gadatliwym chłopakiem, lubię Sb pożartować (*Hahaha*) , jedni uważają mnie za dresa (;; Bądźmy poważni xD) ,a drudzy za pilnego ucznia   
   (*Dobry żart, co nie ?) Moja średnia końcowa 1gim to 4.0. Dobra KONIEC o szkole, czas przejść do hobby :DD. Więc moim Hooby jest Jazda na rolkach      rekreacyjna i Agresywna :D . Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest Hip-Hop i Rap, wymienię kilku moich Idoli xD Wilku WDZ I Bilon Bpp (Hemp Gru), 
   O.S.T.R Jego to już wielbię :D, Liroy, Szad Akrobata itak dalej i tak dalej. Hmm lubię także potrzytać dobą książke fantasy-prygodową. No nie wiem co tu
   jeszce powiedzieć, o mam Ts i mikro jak coś :)

   Liczę na szybkie i miłe rozpatrzenie podania, wiedzcie że bardzo mi zależy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl