#1 2013-07-13 18:13:49

Dexterek279

Gość

PPoddannkoo

Urodziłem~~żeby~~grać~~w~~nostale xdd Helooł ;3

A więc to będzie tak:

Nick: Dexterek279

Lvl:74(Jestem w Hiszpanii więc nie miałem jak wbić lvl ale mam 16kk i każde LoD poświęce z anckiem ;)

Reputacja: 922k~~Zielony nos (78k do blue ;)

Karty Specjalisty:

Ranger +10 70job

Asasin +4 40job (Reselam i zamierzam kupić +9/10)

Destro +0 20job (Sp tylko do rajdów)

Dziki strażnik: +5 80job

Canon +5 30job

Zwiadowca +0 20job (puki co xdd)

Poprzednie rodzinki: Wczorajsi, ImMoRtAlAnGeLs

Powód odejścia/wywalenia: Wczorajsi/długa historia ImMoRtAlAnGeLs/szef przestał grać i rozwiązał fam

Dlaczego wy: Ponieważ zależy mi na dobrej fam która chodzi na rajdy glac jest miła atmosfera i sobie pomagają i jeżeli pytam się przyjaciół do jakiej fam mam dojść to tylko i wyłącznie Borny<33

Znajomi z waszej fam: foxopi/Niećwieć może mnie pamięta/i z szelaszem gadałem (tak wiem że to ona xdd)

Coś o sobie:
Cześć mam na imię Michał mam 14 lat pochodze z okolic Wrocławia a dokładnie Złotoryi, Legnica leży obok Wrocławia, Legnica leży obok Złotoryi xdd, a dokładnie mieszkam na kopaczu 5km do miasta.
Interesuję się malarstwem oraz sportami typu piłka nożna piłka ręczna koszykówka oraz wiele innych w tym rodzaju, lubię także jeździć rowerem oraz słuchać muzyki(metal ram rege rock xd).W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi słuchać muzyki oraz grać na komputerze jeżeli nie ma nic do roboty w NosTale to wchodze na kwejka, besty, komixy, facebooka, oraz rozmawiam z przyjaciółmi przez (stima xd)/ts/skype/gg/facebook/ w nocy lubię się położyć na trawie słuchając muzyki i wpatrywając się w prześliczne gwiazdy na niebie. Jeżeli chodzi o mnie to myślę że jestem miły, ale nie umiem kłamać jak kłamie i ktoś na mnie patrzy to zaczynam hihotać i mam wyrzuty. Mam 176cm długości moim ulubionym kolorem jest niebieski i zielony, mam brązowe oczy >< a bardzo mi się podobają czerwone czerwone jest też <3 warze 49kg (tak wiem pulpet ze mnie xdd), lubię słodycze żelki, mordoklejki chipsy i wiele innych. Kręce na yoyu nie chce się chwalić ale nie już tak słabo >.> lubię grać na tablecie telefonie oraz na komputerze nie lubię jak mnie ktoś wyzywa albo się ze mnie śmieje tego nie toleruje, ale w żadnym wypadku nie przeklinam bo nie lubię <.< tym razem buźka w inną strone xdd, lubię grać w piłkę nożną ping-ponga i w siatkówkę plażową w NosTale gram 6miesięcy. Czasami lubię sobie poserfować po interneci typu facebook youtube i inne.
Mam długie włosy, i nie nawidzę jak ktoś mówi na mnie yeti długo włosy/a mam zręczne palce umiem pisać na klawiaturze z zamkniętymi oczami <.> za rok/2 chciałbym założyć zespół ja wokalista i gitarzysta perkusista i basista no właśnie gram na gitarze elektrycznej mam 4gitary 2 kocham ponad życię >.< i gram od 4 lat i chcem grać zawodowo xdd. Lubię pić różne "świństwa" np sanfransisko pinakolada sprite coca cola fanta i inne xdd. Jeżeli chodzi o Papierosy alkohol, to sobie przysięgłem że nigdy nie wypije ;p.W NosTale chciałbym osiągnąć jak najwyższy lvl i jak najlepsze sp i mieć wiele dobrych przyjaciół którzy zawsze mi pomogą i można na nich liczyć, nie lubię rozmawiać z przyjaciółmi o pieniądzach ponieważ one wszystko psują nie nawidze jak ktoś pisze do mnie "Ile masz kasy?" bardzo mnie ciekawi perkusja jak u kumpla grałem to było zajefajnie xdd, lubię grać na tablecie/telefonie w subway surf Jetpacka i inne xdd. W przyszłości chciałbym mieć 1 żonę a pożądną żeby jej nigdy nie zmieniać układam kostke rubika mój rekord to 45sek  i mam takie fajne klocki ;3 co mozna z nimi zrobić co tylko chcesz to jest taki wąż z którego robisz alll xddd. Lubię oglądać buty/laptopy/tablety/aparaty/komputery w sklepach, Lubię jeździć na rolkach oraz na deskorolce na deskorolce umiem kick flippa  ollie i frinnda oraz inne tricki których nie pamiętam nazwe xdd. Lubię czasem pograć w tenisa ziemnego oraz koszykówkę z przyjaciółmi, dobrze ze NosTale jest online bo by gra nie miała sensu xdd. Lubię malować, plakaty, rysunki lubię jak się mnie ktoś drapie po plecach lub czesze włosy niektóre dziewczyny zaczepiają mnie bo chcą się bawić moimi włosami jeżeli macie ts to chętnie z niego korzystam ponieważ lubię rozmawiać z przyjaciółmi ale mam takie micro.. że mam tak dziecinny głos że -.- nie mam zdania. W przyszłości chciał bym zostać piłkażem, aktorem, malarzem, gitarzystą bardzo lubię oglądać telewizje zwłaszcza programy/seriale kriminalne siatkówkę oraz czasem z jakiejś bajki się połachać, lubię być ładnie ubrany mieć fajne buty i koszulke na sobię xd. Nie lubię kiedy ktoś się wymądrza i chwali i kozaczy. W gimbie mam takiego gościa który przez korytarz wymachuje rękoma i to naprawde wkórza.

Myślę że podanie było na maxa liczyłem na zegarku ile pisałem je 1godz 23min 42sek
Bardzo mi zależy żeby do takiej dobrej fam dojść Pozdrawia Dexter ;]
Urodziłem~się~za~darmo<333

 

#2 2013-07-13 19:00:45

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: PPoddannkoo

hahahahahahaha lvl maławy,ale tak zaszalałeś z podaniem /przeczytałam całe/, że jestem na TAK


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

 

#3 2013-07-13 22:52:07

 jedrzej

Zbanowany

41609256
Skąd: Parkowo
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 64
WWW

Re: PPoddannkoo

Ja na Tak


Hmm (...)

Offline

 

#4 2013-07-14 09:36:55

Salvanos

Zbanowany

Re: PPoddannkoo

Ja jestem leniem ..  Twoje podanie w uj dlugie  O.o  - nastepnym razem mysl o takich leniach, jak ja i nie pisz tak duzo. xD   tak czy nie ?  Obojetnie, nie przeczytalem podania  :o , wiec .. :)   

Ps. lenia rzadza ! ^^

 

#5 2013-07-14 12:09:03

Dexterek279

Gość

Re: PPoddannkoo

Streszczenie dla Salvanosa :p

Mam na imię Michał mam 14 lat pochodzę ze Złotoryi obok Wrocław obok Legnicy Legnica obok Złotoryi.
W Wolnych chwilach lubię grać na komputerze słuchać muzyki grać na gitarze oraz spotykać się z przyjaciółmi.
Muzykę słucham tylko i wyłącznie rege popu, rocka a czasem trochę metalu. W nocy lubię położyć się na trawie
słuchając muzykę i oglądać piękne gwiazdy. Za rok/dwa chciał bym założyć zespół muzykalny. Pozdro dla all fam I Salvanos to dla ciebie

Lenie rządzą! xdd

 

#6 2013-07-14 12:13:42

Salvanos

Zbanowany

Re: PPoddannkoo

Nie mogłeś tak od razu ? xD

Ale i tak podoba mi się xD . Krótko i zwięźle :) no i dla mnie ^^

Niech bd, jestem na  TAK :D

 

#7 2013-07-18 12:07:41

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: PPoddannkoo

Anorektyczny pulpet z okolic Legnicy... "mam 16kk i każde LoD poświęce z anckiem" - to mnie zabiło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl