#1 2013-04-20 18:26:52

Jok3r

Gość

Podanie

Nick w grze: Jok3r
Lvl: 83

Reputacja: 565000 (blue mistrz, jestem w fazie robienia pts ^^)

Sp:
Rang 99+5
Sin: Nie posiadam, sprzedałem, będę kupował innego ^^
Des:20+0
WK: 99+10
Cs: 88+10
Poprzednia fam: Byłem w ImMoRtAlAnGeLs, odszedłem ponieważ ta fam to nie są immortale do których doszedłem na 65 lvlu ); fam się sypnęła a ja już nie miałem siły do tych ludzi

Dlaczego wy ?: Jesteście bardzo dobrą fam, widuje was często na glacy i ogólnie słyszałem o was dużo dobrego ^^

No to tak ^^: Mam na imię Bartek latek mam 16 interesuje się informatyką oraz sportem ^^, chodzę do ogólniaka. W NosTale gram już około dwóch lat i jest to moja 6 postać ^^
Uwielbiam komunikacje głosową w fam, uważam że fam się ze sobą integruje ;) Najbardziej lubię skypa ale TS'a też jakoś wytrzymam

No to już chyba wszystko co powinienem napisać mam nadzieje że rozpatrzycie to podanie pozytywnie ^^

 

#2 2013-04-20 18:53:01

Jok3r

Gość

Re: Podanie

A i takie sprostowanie. Byłem w demonach może przez 1 dzień po odejściu z immortali i aktualnie jestem w aniołkach^^, znaczy się skacze tak po diabłach i aniołach ale aktualnie zostałem w aniołach bo jak nas blokacie to fajnie repa leci ^^

 

#3 2013-04-20 19:56:36

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanie

no dobra.... widujesz nas czesto na glacy... no ok... ale byles w demonach az jeden dzien a od 65 lvla byles w aniolach.. nie rozumiem jak mogles zaobserwowoac nasza aktywnosc na glacy skoro po prostu nie mogles nas zobaczyc....

Mamy juz Ryjka ktory co chwile zmienia postac wiec drugiej osoby nie potrzebujemy.

Repa. W wymaganiach  pisze ze bierzemy od zielonego nosa a przy +80 lvlach nie jest to jakies nierealne wymaganie.

Słyszales o nas duzo dobrego? Eh.... znowu ktos rozsiewa falszywe plotki.... ;)

pozdrawiam i zachecam do wbijania repki bo z taka niestety nie masz za duzych szans w wiekszosci fam....


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#4 2013-04-20 20:05:48

Jok3r

Gość

Re: Podanie

Wspominałem w podaniu ze to nie jest 1 postac

 

#5 2013-04-20 20:39:15

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanie

Więc może dobrze by było wziąć się porządnie za chociaż jedną postać, a nie tak skakać :)
Zresztą nie mój interes w sumie. W każdym razie wymogów naszej rodziny ta postać nie spełnia. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl