#1 2013-04-18 01:11:30

Noobs

Gość

Podanko od noobs'a.

Podanie noobs.
1.
Nick: <3noobs:)
lvl: 87
Łucznik
Repka: Blue nos
Eq:
Podstawa  z osłonką obro/hp :)u5+7
Sztylet  z sl obrony 12 na 72 u5+5(Zakupiłem sztylet u6+7, ale na 88 :))
Zbroja na 85  z osło do expa, mniejszych pvp (Zastanawiam się nad zbroją u7 jestem w trakcie wybierania ^^).
Do tego obecnie resy z HAZE, Roby s5
Resy z A na wode i z A na mrok.
Chciałem robić reski z rozbójników, ale oczywiście spalone.
Strój krzaka/zająca/mikusia
SP:
SP1 81+9
SP2 64+9
SP3 43+9
SP4 99+9
SP5 58+6 (20 faili na +7 zniechęca)


[2.GoBack!(Zastępca)-Opuszczenie fam przez 5 znajomych oraz selekcja LentinK'a, która spowodowała wydalenie z fam 12 osób po czym zrobił się lekki nieład, a później odeszło wspomniane 5 osób z, którymi w fam miałem najlepszy kontakt ;/.


YouAreDead-Odejście z fam kilku członków zarządu i paru innych osób co spowodowało pustkę w fam skoro w pewną sobotę o 15 byłem jedynym grającym ;/.Miałem dostać zarządce bądź zastępce, ale postanowiłem odejść dzień przed tym zostałem z nimi na LoD po odejściu i im lurałem jako moja ostatnia dobra rzecz dla famki, ale robiłem to bez pt i nie ruszyłem dropa bo nie czułem już się częścią tej fam.


DoM-WaRiAtÓw- Odszedłem z powodu ogólnego rozpadu famki.Odeszły osoby, które najczęściej chodziły na rajdy glac, więc do zrobienia zostaje wyłącznie mrok ;/.A w 5 osób bo tyle przeważnie teraz jest to raczej dużych spotów na świetle nie weźmiemy,  ani nie zrobimy bossa ognia czy wody i wspomnianego światła.]
-Fragment skopiowany z innego Mojego podania, a teraz czas dopisać to co było potem xD.Oczywiście


FairyTail gdzie nie mogłem wytrzymać z Amfaellem i nadążyć za stylem ich gry w końcu ktoś mnie pobił w no-lifieniu xD.W dodatku nie było ich wielu wszystko robili należycie, ale nie było nikogo do rozmowy, a w famce 20 pare osób... z czego max online widziałem 11(Ale nie mieli problemów  z wodą xD).Code:Breakers- Postanowiłem zostać szefem i ogarnąć ludzi na swój sposób na początku wychodziło postawiłem famke na nogi, ale błędy w podstawie zarządzania fam...Wymaganie zbyt wiele na wejściu zniechęciło trochę ludzi w dodatku...80 lvle w fam masowo skończyły grę co dobrze na losy fam nie wpłynęło, a ostatecznie bez zastępców 1) Postanowił wbić lvl i wrócić 2)Skończyła grę tymczasowo z powodu braku czasu...Ludzie zaczęli przestawać grać albo ignorować, a bez zastępców było trudno, więc skoro nikt na niego nie zasługiwał skończyłem przygodę z tą fam :).


Mighty midgets- Świeża sprawa miałem okazje poznać ciekawych ludzi, a także d*bili :).Nie ukrywam, że lubię chodzić na glac, ale coś ostatnio mnie zniechęciło w mojej pierwotnej frakcji sprzed 4 lat (aniołów).W dodatku robienie czegoś typu...1 dzień po resecie idę na glac nabijam 10k wydatku na najbliższy rajd...Przychodzę za 1h jest rajd mówią żebym przyszedł i pomógł z bossem, a okazuje się, że już go skończyli itp...Co zniechęcało do ponownego bicia wydatku.Jeżeli chodzi o wydalenie dość ciekawa historia.Przez jakiś czas zbierałem kasę i nie miałem czasu na glac.Jako, że skończył się przeklęty event wielkanocny wyruszyłem na krainę wiecznego lodu.Nabiłem 50k pkt wydatku i stwierdziłem, że na 5 dni starczy (dni powszednie ...1 rajd dziennie :))No i oczywiście powiedzieli pierw, że woda boss red hp wchodze...14 minuta boss 13/14 hp tak to można opisać i bije 8 osób.Następny rajd...Ogień pierw powiedzieli, że woda w końcu dowiedziałem się po paru minutach, że tak naprawdę odbywa się ogień.Wybrałem się na niego wchodzę do środka gdzie rzekomo szykowali się na bossa, a tutaj osób 0.W dodatku było 30 sekund do bb...Wszyscy stwierdzili później, że zrobią po bb, więc poczekałem, a tu oczywiście przyszły 3 osoby i to gdy zostało 9 minut do końca rajdu, a rajd skończył się oczywiście failem.


3.Famka na wysokim poziomie rozwoju w frakcji diabłów do, której chce teraz iść po ostatnim ogromnym spadku formy u aniołów, a wydalenie z fam(Odsyłam wyżej) dało mi do tego sposobności.W fam znam chyba m.in Agutke i SZELASZKE.Znajomy musiał opuścić fam z powodu usunięcia postaci "Schoko wolfchen".Mam nadzieję bliżej poznać famke i wczuć się w nią :).Nie bd ukrywał, że zależy mi na rajdach glac i są one sposobem zarobku aczkolwiek 4 lata temu używałem dziennie 80 amuletów powrotu i jakichś 20 par skrzydeł(Kiedy to jeszcze działało), więc nie mam zamiaru wydawać na glac grosza :D.

4.
[Po za nostale gram w witchera2, cs 1.6, realm of the mad god, a jak kupie klucz to mogę zagrać mixa w CS:GO.Z sportów interesuje się głównie tenisem, ale zawodowo w niego nie gram i raczej nie będę :D.Jestem po mutacji głosu i posiadam program TS3/VT, więc możemy pogadać jak tylko kupie nowe słuchawki bo nie zamierzam gadać na głośnikach...Echo itp... Adminowałem  na 15-32 slotowych serwerach cs 1.6 publicznych CoD:MW2, JB, FFA(tutaj mniejszy staż), ZM]-Fragment skopiowany z Mojego innego podania :).Co do nostale hmmm obecnie robię za pajaca na BB i gram na granicach ludzkiej psychologii sprawdzając wytrzymałość i reakcje ludzi, a niekiedy w sadystyczny sposób sprawić sb niewielką radość z gry xD.Z rajdów często robię namaju 0-15 razy dziennie.KFC- raz dziennie.Ibra- Od 0 do 12 razy dziennie zależy od ilości namaju xD.Na draco chodzę rzadko niekiedy nawet nie zużywam limitu potrafię zrobić ten rajd i wygrać, a także iść do kogoś, ale jest on po prostu denerwujący, a zysk nieopłacalny w porównaniu do ibry. Na glac chodzę często, ale ostatnio nabicie wydatku idzie mi z trudem nie bd ukrywał mój komputer ma 8 lat i nadaje się jedynie do wymiany, ale póki co taka nie nastąpi ;/.

Przepraszam za błędy ort. interp... Z względu na późną porę...Podanie musiałem dopisać jeszcze raz ze względu na błąd przy wysyłaniu....

 

#2 2013-04-18 08:12:15

 wioslarz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 167

Re: Podanko od noobs'a.

no niech bedzie ze jestem na tak

Offline

 

#3 2013-04-18 08:21:37

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanko od noobs'a.

Maliszowi juz nie bedzie smutno ;p

powiem ze podanie mi sie podoba- strasznie duzo opisales o swoich poprzednich fam (az sie przerazilam co napiszesz o nas).
U nas tez 8 osob robi bosa wody ;) ale jest wygrany bo my jestesmy pro koksy ;) znaczy jest Marit jest moc
Wspominasz  Damiana (Schoko) - nikt bucowaty by sie na niego nie powoływał wiec moze byc dobrze ;)

Oczywiscie jestem na tak


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#4 2013-04-18 09:43:06

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: Podanko od noobs'a.

Niby ok,podanie jakich mało,ale czegoś mi brak/może tak imię,wiek,gdzie mieszkasz/. Przecież nie będziemy za tobą wołać nobie:DDD


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

 

#5 2013-04-18 14:56:47

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanko od noobs'a.

Tak, tak, napisz, gdzie mieszkasz, a SZCZELASZ Ci na chatę wjedzie :D
Mnie się podobie ;)

Offline

 

#6 2013-04-18 16:00:19

MrocznyxD

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 5

Re: Podanko od noobs'a.

Zatrzymalem się na 1 famce :P za dużo lecz jestem na tak :P mam nadzieje ze w dalszej czesci jest dobrze :)

Offline

 

#7 2013-04-18 17:37:15

SchokoWölfchen

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 45

Re: Podanko od noobs'a.

Nie wiem czy moge sie tu wypowiadac, ale juz napisze ;)
Bartek, ja nie odszedlem od fam, wątpie, żebym to zrobił.. Jak Cie wołałm, to nie ciałeś
Nie będe głosować, bo już chyba nie mam takiej możliwosci.. Sam mam nadzieje, ze jak wbije ten 80, ogarne repe i sp to wróce, bo teraz wole się nie ponizac, choc Piotr na mnie najeżdża, żebym próbował..

Izuniu, mylisz się, on jest nie normalnym typem ludzia :P

Ostatnio edytowany przez SchokoWölfchen (2013-04-18 17:38:30)

Offline

 

#8 2013-04-18 19:13:24

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanko od noobs'a.

Schoko nie badz gupi... nie musisz miec 80 lvla jak dla mnie ....  80 lvl to dla ludziow których nie znamy bo skoro nie znamy to jedynym wyznacznikiem moze byc to co sie reprezentuje swoja postacia. Jak dla mnie mozesz miec nawet 55 lvl i tak nic nie  robiles tylko afczyles pod mini tudziez w innym miejscu i ja wcale nie twierdziłam ze on jest normalnym ludziem bo jeżeli by był to nie byłabym na tak o


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#9 2013-04-18 20:42:53

 BoomBoom:)

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 569

Re: Podanko od noobs'a.

TAK

Offline

 

#10 2013-04-18 21:28:34

Wojtttasek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 25

Re: Podanko od noobs'a.

Jestem na NIE poniewarz jestes napkiem i nie ogarem widywałem cie w grze i cie znam

Offline

 

#11 2013-04-18 21:45:21

TheJute

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 24

Re: Podanko od noobs'a.

Podanie bardzo ladne.Na tak.

Offline

 

#12 2013-04-19 17:00:11

Noobs

Gość

Re: Podanko od noobs'a.

Szelasz napisał:

Niby ok,podanie jakich mało,ale czegoś mi brak/może tak imię,wiek,gdzie mieszkasz/. Przecież nie będziemy za tobą wołać nobie:DDD

W poprzednich fam jakoś nie mieli problemów do mnie tak wołać xD.
Bartłomiej czyli Bartek :).15 na pomorzu niedawno przeprowadziłem się do Bolszewa 30k mieszk. obok Wejherowa 55k. mieszk. gdzie się uczę i mieszkałem wcześniej.
Co do wojtaska nie bd wchodził w temat po prostu ignoruje ...Warek nie jest najlepszym SP na namaju, a że nupkiem padasz to już twój problem tak to ujmę, ale to oczywiście tylko 1 z wielu rzeczy <3.

 

#13 2013-04-19 17:29:31

Ryjek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 128

Re: Podanko od noobs'a.

jestem na schoko na tak

Offline

 

#14 2013-04-19 17:34:48

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanko od noobs'a.

za Ryjkiem tez wolamy noobie wiec bedzie problem z rozróżnieniem xd


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#15 2013-04-19 19:59:38

SchokoWölfchen

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 45

Re: Podanko od noobs'a.

Bartek, nie wiem co napisać..
Bezczebelnie wywaliłeś mnie ibry..
Nobie, ja bendem netrualny. ;p

Offline

 

#16 2013-04-20 03:31:29

Ryjek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 128

Re: Podanko od noobs'a.

nob jest tylko jeden;p a nie imitacje ;3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl