#1 2013-02-12 09:49:12

mydlus

Gość

Dołaczenie Do Fam

1. Podaj swój nick w grze, zawód, lvl i reputację. Co prawda level nie stanowi o człowieku, ale dobrze jest móc pójść razem na rajd czy porobić wspólne misje.
Mój nick to mydlus , Lucznik ,81 lvl Prawie, 750k Repu.
2. Napisz, w jakich rodzinach byłeś poprzednio i co było powodem ich opuszczenia.
Byłem W Shinigami ale coś się zaczeło dziać i poprostu zaczynano wywalać z fam..
3. Uzasadnij, dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas. Jeśli znasz kogoś w naszej rodzinie i chciałbyś się na niego powołać, również nam o tym napisz.
Bo Poprostu od 45 lvl podobała mi się wasza fam i chciałem zawsze do niej dołaczyć a teraz jak juz mam swój lvl to mam nadzieję ze mi pomozecie ;]
4. Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, czym się interesujesz i co powinniśmy o Tobie wiedzieć ;)
Mam Na Imie Kamil mam 15 lat. interesuję sie ping pongiem Bylem Vice Mistrzem Ślaska, chodze rownież na karate, w szkole mi dobrze Idzie srednia moja w 2 gim 5,1 na poł rocze teraz, W przyszłości chciałbym zostac zołnierzem od zawsze mi się to podobalo i wiedziałem że to jest jak to sie mowi Przeznaczenie:D
Teraz zaczeły mi się Ferie wiec bedę częsciej zagladał do nostale ;] , lubię takze jezdzic na snowboardzie
No i raczej to tyle O mnie mysle ze zrobilem na was dobre wrazenie ;]
Eq
u5+6 Oblech
u5+5 Sztylet Cienia
u5+5 Lekki Krok
Mam Juz Dosyć dobre eq na 85 ;]
Sp
Rang 75+6
Sin 41+3
Desa Brak:D
WK 66+7
Cs 25+2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl