#1 2012-11-25 10:54:29

Lil

Gość

Podanie x.x

1.
Nick: Lilyth
Zawód: Mag
Level: 74
Reputacja: 480k (blue mistrz).
SP:
Red 99+11
Holly 99+11
Blue 99+12
Dg - jeszcze nie jest w moim posiadaniu, gdyż spłacam dług, który jest dość wysoki. Pocieszający jest fakt, że jestem już na półmetku. :)

Eq:
Różdżka duszy u7+9
Szata Testowa u7+8
Miotacza nie posiadam, bo... No, nie ma po co, jak na ten czas ._.

Tak, zdaje sobie sprawę, że nie spełniam praktycznie żadnych wymagań, ale co mi szkodzi spróbować? ;)
Trzeba wierzyć. ;p

2.
Ostatnią moją rodziną była przecudowna fam Valhalla, której myślałam, że nie opuszczę aż do końca gry.
Ludzie byli w niej wspaniali... Może niekoniecznie wszyscy.
Niestety wybuchła pewna kłótnia, a słowa w niej użyte tak mnie ubodły, że postanowiłam odejść. Człowiek może wiele wytrzymać, ale naprawdę, ma swoje granice.
Nie będę wchodzić w to głębiej, ponieważ nie chciałabym szkalować imienia tych przemiłych ludzi.
Zdarza się i już.

3.

Razem z moją zoną (która także składa tutaj podanie) postanowiłyśmy skończyć erę bezfamowców i złożyć podanie do rodziny. Tylko jakiej? ...
I tak przekopywałyśmy masę tematów na forum NosTale, śledziłyśmy członków rodzin, męczyłyśmy zarząd pytaniami, do czasu aż moją łajf upatrzyła sobie Marit. Wytłumaczyła jej, że pomimo tego, iż rodzina jest pełna, to zawsze można spróbować swoich sił. I właśnie. :)

Ta krótka, głupia historia, mniej więcej obrazuje jak to się stało, że składam tutaj podanie.
Poza tym wydajecie się być naprawdę zgrana i sympatyczną rodziną, pełno was wszędzie, gdzie się nie obrócę to widzę kogoś na glacy, rajdach i tak dalej.
Może nie wyglądam, ale moim drugim domem jest glaca, tam właśnie staram się wbić upragnioną reputacje, gdyż na ptsy aktualnie nie mam środków. ;p
Ale mam taka cichą, słodką nadzieje, że przymkniecie troszkę oczko na te niedociągnięcia. :)


4.
Zwą mnie Sarą - co niekoniecznie mi się podoba - wiosenek mam 18. Praktycznie tydzień temu stałam się osobą pełnoletnią, co poniekąd mnie cieszy, a z drugiej strony smuci... Już nie wrócą te piękne czasy dzieciństwa, hmm.
Wracając do tematu.
Mieszkam w Kaliszu, czasem moje nogi zawędrują do Żywca, gdzie mieszka moja rodzina.
Utrzymuje się sama, pracuję dorywczo w weekendy oraz w wakacje i jakiekolwiek przerwy od szkoły. Wspomaga mnie także moja ciotka. Jakoś to idzie i żyje sobie w miarę dobrze. Ale nieważne, kto chciałby czytać o takich głupotach x.x

Mam dość dużo zainteresowań, od książek do filmów poprzez "chińskie bajki" (jak to niektórzy bardzo złośliwie określają. Chociaż ja uważam, że anime ma w sobie to coś, to coś co przeciąga, wciąga i nie wypuszcza).
Bardzo interesuje się kryminalistyką, moim życiowym celem jest zostanie kryminologiem, no, chyba, że coś mi się nie uda, to zawsze pozostaje wątek płatnego zabójcy. :)
Hehe. ^^
Kocham książkę A. Conan Doyla, mianowicie Sherlocka Holmesa. Łatwo sobie wytłumaczyć czemu, o ile ktoś nie odpadł po drugiej linijce tekstu i dotarł do tej części. Warte uwagi są także kryminały pani A. Christie.

Ubóstwiam pewien zespól, jakim jest Kasabian. Są cudowni, jednym słowem, ich muzyka jest bajeczna, kiedy słyszę te brzmienie od razu mam banana na twarzy... :)
Miałam ogromną przyjemność spotkać się z osobami tworzącymi ten zespół, kiedy to zagrali na Impact Festiwal w Polsce - rzecz jasna. Są wspaniałymi ludźmi, owszem, miałam ich tylko dla siebie na piętnaście minut, ale to wystarczyło, żeby się na nich poznać.
Oprócz Kasabian słucham także kilku ciekawych zespołów, mianowicie: Led Zeppelin, Pink Floyd, Kaiser Chiefs, Arcitc Monkeys, Blur, The Doors, no i coś troszkę z innej beczki - Gorillaz.

A co do tej części z anime. Mam kilka swoich ulubionych, których nie oddałabym za żadne skarby. Mimo tego, że niektóre są potwornymi tasiemcami, to i tak je kocham.
Do czołówki nalezą m.in. Death Note, One Piece, Kuroshitsuji, Helsing I Hetalia. :)
To chyba na tyle, bo nie mam pojęcia o czym mogłabym pisać.

Pewnie już Bogu dziękujecie, że skończyłam. x.x
Może nie jest to jakieś bardzo obszerne podanie, ale chociaż minimalnie dłuższe od normalnych. Lubię się rozpisać, by ludzie już na wstępie mogli mnie troszkę poznać.

Z góry dziękuje za przeczytanie, mam nadzieje, że nie potraktujecie mnie zbyt surowo... :P
Przepraszam także za błędy.

 

#2 2012-11-25 11:29:13

 BoomBoom:)

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 569

Re: Podanie x.x

Tak ładnego podanko to forum od dawna nie widziało

Pomimo iż wymagań nie spełniasz to ja ci daję wielkie.




TAK

Ostatnio edytowany przez BoomBoom:) (2012-11-25 11:29:49)

Offline

 

#3 2012-11-25 12:19:30

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanie x.x

Slucha Led Zepperlin... i więcej czytać nie muszę

Co prawda nie spelniasz wymagan zarówno lvlowych jak i reputacji ale wydajesz sie fajna dziewczyna wiec jestem oczywiscie na TAK.


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#4 2012-11-25 12:41:38

Strzala952

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-10-20
Posty: 54

Re: Podanie x.x

Jestem na nie podanie okej ładne ale bez przesady ze jak podanie jest długie to już jesteście  na tak -.^ ? Weście się ogarnijta ludzie bo bez przesady-.-   



Iza napisała  -    Slucha Led Zepperlin... i więcej czytać nie muszę

Co prawda nie spełniasz wymagań zarówno lvlowych jak i reputacji ale wydajesz sie fajna dziewczyna wiec jestem oczywiscie na TAK. 

I co już na tak -.^ Bez przesady może to u was się liczy ale jest regulamin i trzeba się go stosować ja jestem na nie ponieważ :
1.LVL jest za mały -.^
2.Reputacja nie jest zgodna z naszym wzorem czyli powinno być minimum zielony nos ;)


Hmmm... czy sp są kupione bo bez przesady że na takim lvl juz 99 job +11/12 ;)

Już się wypowiedziałem dziękuje i do widzenia  ;)

Offline

 

#5 2012-11-25 12:59:50

 AgAtKa;*

Zbanowany

Skąd: Dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 68

Re: Podanie x.x

Strzała idź się schować. Ja jestem na TAK śliczne podanko:) i fajna osóbką się wydajesz

Offline

 

#6 2012-11-25 13:05:30

Strzala952

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-10-20
Posty: 54

Re: Podanie x.x

Nie nie schowam się Pani Agato ;) Każdy ma swoje zdanie i tyle

                                                                                                                        Dziękuje i do widzenia ;)

Offline

 

#7 2012-11-25 13:06:37

 AgAtKa;*

Zbanowany

Skąd: Dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 68

Re: Podanie x.x

Dobrze dobrze :)

Offline

 

#8 2012-11-25 13:27:20

xdd54

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 76

Re: Podanie x.x

Tak ;o


|~~~~~~~~~~~|
|To ja EnjoYY       |
|                         |
|  d(-_-)b             |

Offline

 

#9 2012-11-25 14:15:00

Matik5303

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 16

Re: Podanie x.x

Na tak ;>

Offline

 

#10 2012-11-25 14:44:24

 Barom(Bartoliński)

Zbanowany

41430484
Call me!
Skąd: LHR
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 165
WWW

Re: Podanie x.x

Tak


http://img405.imageshack.us/img405/6336/sykietelborn.jpg

Offline

 

#11 2012-11-25 15:00:51

~Saskue~

Zbanowany

Re: Podanie x.x

Jestem na: TAK

 

#12 2012-11-25 15:42:53

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanie x.x

Strzala- ty trolu internetowy... zanim doszlam do tego ze slucha Led Zeppelin to prawie cale podanie przeczytalam wiec nie wiem po co cytujesz moje wypowiedzi.

Szkoda ze nie piałes tak do regulaminu jak przyjelismy nupka twojej  zony na 60 lvlu.

OMG... zacytuje

,,moze to sie u was liczy ale jest tez regulamin i trzeba sie do niego stosowac''

Właśnie.. dla mnie liczy sie zeby osoba byla fajna a niekoniecznie lvl i repka bo jak zauważyć można to na przykładzie  niektórych osób można miec 80 lvl i byc dalej nupem  nupem ;) a lvl czy reputacja tego nie zmienia.


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#13 2012-11-25 16:10:02

Strzala952

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-10-20
Posty: 54

Re: Podanie x.x

Po 1. Nie jestem trolem internetowym jak to panienka powiedziała tylko osoba która odpowiada ;)
Po 2. Ola podjeła ta decyzje więc nie miej zażaleń do mnie i do mojej dziewczyny ;)
Po 3. To może poproś Ole żeby mnie wywaliła jak cię tak ''troluje'' ;)

Ostatnio edytowany przez Strzala952 (2012-11-25 16:17:28)

Offline

 

#14 2012-11-25 18:42:15

Anula

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 10

Re: Podanie x.x

Marit wybacz, że się wtrące ale zrozum, iż to, że doszłam poniżej 60lvla do fam to wiesz czemu wiesz dobrze do czego doszło > może i nie wierzysz jakoś mnie to mało interesuje ale:
Po 1. Nikt Oli nie kazał mnie dodać

Doszłam dzięki Oli ale czy aż tak Ci zawadzałam?.
Możesz zawsze mi powiedzieć jeśli Ci przeszkadzam czy coś nie prawda?. Nie chce robić kłutni nie lubię sie kłucić tym bardziej z wami bo was lubie ale to teraz było nie feir Iza, gdyż kłucisz się o coś a wcześniej wgl o tym nie wspomniałaś hmmm czemu?.

Ok rozumiem, że ładne imię, podanie czy piosenka. Tomek wyraził tylko swoja opinie i wybacz ale nie możesz mu zabronić każdy ma prawo się wypowiadać nawet ja. Ale w tym co pisałaś no nie wiem jak to wyrazić ale jakoś myślałam, że jesteś inna i bardziej miła i pozwalasz innym wyrażać opinie bo tak:
1. Ty możesz cytować kogoś odpowiedzi i krytykować inni Twoich nie mogą
2. Nie zgadzasz sie z czymś piszesz o tym inni nie mogą czemu?

Masz przykłady wiec jeśli mogę uzyskać na nie odpowiedź będę wdzięczna :).
Ahh.. i jeszcze 1 podanie ładne zgadzam sie ale czy te sp nie są kupione? Jakoś bardziej i lepiej chyba robić swoje i9 mieć z tego satysfakcje? ;d

A teraz co do podania wiesz ładne i wgl ale sp racja są super i wgl ale czemu jak masz takie sp masz taka repe? Nie interesuje cię co myślą o tym inni?

I Marit jeśli masz problemy co do tego, że wtedy byłam innym charem w fam ze znanych Ci powodów zapraszam na szept lub famowy bo to nie miejcsce na takie rozmowy:)

Co do podania jestem na NIE przykro mi.

                                                                                                             Pozdrawiam Wiktoria332^.^

Offline

 

#15 2012-11-25 18:58:05

Lil

Gość

Re: Podanie x.x

Wybacz mi, ale to było bardzo chamskie i prostackie z Twojej strony. Przepraszam za słownictwo, ale lepszych słów w tym momencie nie jestem w stanie wyskrobać.
Uważasz, że jestem od was gorsza, ponieważ mam kupione sp i posiadam reputacje lepszą od niektórych postaci z 80 lvlem? TAK, SP SĄ KUPIONE. Wiem, to wielki grzech!
Kupione za pieniądze, które otrzymałam po sprzedaniu sp z mojej głównej postaci. Ciężko pracowałam, żeby osiągnąć to, co osiągnęłam, a ty nagle rzucasz tekstem, czy czasem nie interesuje mnie opinia innych na mój temat.
Interesuje i to bardzo, ale wyrażona w dobry i kulturalny sposób.
Widzę, że popierasz swoim postem swojego chłopaka. Może popatrzyłabyś na sprawę troszkę obiektywnie?
Myślę, że te niedociągnięcia nie skreślają mnie od razu. Wydaje mi się, że nie liczy się tylko lvl (który można wbić. Tak, można!) orz reputacja, która co chwile się polepsza (wynosi już 510k).
Rozumiem, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale normy raczej obowiązują i mogłabyś to zrobić w chociaż troszkę kulturalny sposób.
Naprawdę, nie zamierzam się kłócić na forum publicznym, bo to nie ma sensu. Przepraszam, jeśli tym postem Cię uraziłam, ale ty zrobiłaś to samo swoim. Zdaje sobie sprawę, że powinnam zachować się jak najlepiej, skoro wyrażam chęć dołączenia do fam, ale uwierzcie mi, człowiek ma pewne granice.
Przepraszam.
W każdym bądź razie, dziękuje za ocenienie podania.

 

#16 2012-11-25 19:31:08

Anula

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 10

Re: Podanie x.x

Moja droga Lil nie miałam zamiaru Cię obrazić ani coś co mogłoby cie urazic jeśli to zrobiłam to przepraszam ale ty to zrobiłaś podwójnie. Bo wiesz to mnie lekko dotknęło, wiem może źle zrozumiałaś co pisze bo widzę, że ta k sie stało co nie było w moim zamiarze:).

Wiem lvl da się nabić rozumiem, reputacje to samo i ok. Dobrze, że idzie Ci wolno w górę cieszę się z tego wraz z Tobą. I kiedys miałam tak samo jak Ty i to wbijałam i wiem, że powolutku może ale idzie do góry.

Mogłabym byc na tak właściwie powinnam bo byłam gorsza na tym lvlu na, którym grałam po kradzieży mojej postaci ogólnej ale poprostu to mnie zadziwia.

Kupione sp nie mówię, że to źle. Czy wyraziłam to w jakiejś części mej wypowiedzi? Jeśli tak to zrozumiałas to wybacz ale nie chciałam.

Aha i nie to, że popieram swojego chłopaka, gdyż nie wszystkie części były do Ciebie jeśli byś tego nie zauważyła:).

Nie chce sie kłucić o to lecz jeśli Ci nie pasuje to, iż wyrażam swoją opinie na czyjeś podania to mi przykro jeśli niekiedy jestem szczera w taki sposób, że niekiedy ludzie patrzą na to jakbym kogos odrazu chciała urazić.

Więc z wyrazami szacunku informuje, iż w moim poście nie chciałam urazic Twej osoby i nie chce abys uważała mnie za osobe, która jest chamska badz prostacka jak to napisałaś w 1 linijce :) Dziękuje Ci za to bardzo to było, az tak miłe, że aż mnie dotkneło i zrobiło mi sie przykro. Może i Ciebie uraziłam bo zle zrozumialas sens mojej odpowiedzi ale dzieki swojemu zachowaniu i temu co napisałas zgadzam sie z tym co napisalam w moim pierwszym poscie i nie chodzi o lvl ani o repe czy o sp.  Ale o Twoja odpowiedz wobec mnie gdyż widać nie umiesz rozróżnić obrazy od wyrazania opinii, która cie nie urazałam.

Naszą rozmowę możemy dokonczyc na szepcie aby nie spamić w Twym podanku:).

                                                                                                                 Pozdrawiam Wiktoria332

Ostatnio edytowany przez Anula (2012-11-25 19:35:51)

Offline

 

#17 2012-11-25 19:48:08

Lil

Gość

Re: Podanie x.x

Nie ocenia się osoby, lecz jej zachowanie czy charakter. Jeśli mnie nie rozumiesz, przeczytaj mój wcześniejszy post. Dziękuję.

 

#18 2012-11-25 20:11:14

 >Truuuuskawa<

Zbanowany

33885451
Call me!
Skąd: Za ścianą
Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 130

Re: Podanie x.x

Nie będę się wtrącać tu wyżej bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Mimo tego, że nie spełniasz wymagań, które my mamy daję Ci tak. Dlaczego ?
(aby dla wszystkich było jasne) Podanie jest piękne i jak to napisał Boom , to forum nie widziało dawno takiego podania, wydajesz się bardzo w porządku dziewczyną
a to jest chwalone, grasz magiem , potrzebujemy magów, tacy którzy będą grać :)
3 razy TAK :D przechodzisz dalej hihi


Wcześniej : mag - >Truuuuskawa< i łucznik - Milenka<3
Teraz : woj - Trusia178

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl