#1 2014-01-09 00:57:24

Malyynka

Gość

podanie Malyynka

Hej:)
1.
Nick: Malyynka
Zawód:Mag
74lvl Niebieski Nos(1mln)

SP1 26+5
SP2 61+9
SP3 22+2
SP4 55+5
SP5 46+9
SP6 15j

2.AfcząceLamy
Nie chcę mówić nic złego o tej fam:)
postanowiłem zrezygnować z niej ponieważ nie chcę żeby moja postać stała w miejscu:)
a w tej fam niestety nie mogłem się rozwijać

3.Chciałbym do was dołączyć gdyż słyszałem na prawdę miłe słowa o waszej rodzinie i jak już pisałem chciałbym żeby moja postać się rozwijała:)
Jestem bardzo mile nastawiony na glacę:) Spędzam tam masę czasu, ostatnio miałem mało czasu na grę poprawianie ocen i takie tam ogólnie szkoła.. ale zamierzam to nadrobić!:)
nie będę pisał tak jak dużo osób że LOD to strata czasu czy coś uważam że lod też jest potrzebny nie koniecznie dla lvl jeśli chodzi o mnie uczęszczam na lod żeby podnosić profesję swoich kart specjalisty a jak widać niektóre tego potrzebują:(

4.Mam na imię Konrad, mam 15 lat, mieszkam w Jaśle jest to małe miasto na podkarpaciu, chodzę do 3 klasy gimnazjum.
Interesuję się sportem, muzyką, informatyką. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Bring Me The Horizon:)
Bardzo dużo czasu spędzam w internecie więc nie ukrywam że jestem aktywny, jestem otwarty na nowe znajomości, bardzo chętnie pomagam jeśli tylko w jakiś sposób mogę:)
Pozdrawiam!:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl