#1 2013-08-15 13:21:19

Atarox

Gość

Podanie do fam :D

1.Nick:Atarox.
Zawód: Łucznik.
Lvl: Mały dopiero 75 ale rośnie xD, profesja 80.
Ranga bardzo mała jak dla was ale myślę ze się cudem wcisnę ,Zielony mistrz.
2. Byłem w rodzinach: Under_Groud Opuściłem fam ponieważ się rozpadła , Champions: Opuściłem fam ponieważ Każdy był spięty trochę powagi jest wskazane ale tez na jakiś czas trzeba się bawić a oni byli zawsze poważni,Chibisekai: Opuściłem fam ponieważ mnie już naprawdę znudziła ta fam nic nie było w niej do roboty i zawsze się nudziłem,NosPogromcY: Opuściłem fam ponieważ się rozpadła, RaperzyZMalibu: opuściłem fam ponieważ po reaktywacji znowu zaczęła się rozpadać
3.Chciałbym do was dołączyć ponieważ lubię fam w których zawsze coś się dzieje,a u was tak właśnie jest widziałem filmiki na YT o was to zawsze robicie coś fajnego Gdybym się dostał do tej fam na pewno bym się nie nudził ale mam na to 40 %lub mniej  więc liczę na to ze mnie przyjmiecie xD. Powołać mógłbym się na Niećwieć'ia tak przynajmniej sadzę.
4. Powiedzieć coś o Sb hmmm spróbuje: Na grę przeznaczam od 3 do 12 godzin dziennie zależy od dnia,interesuje się sportem a głównie piłką nożną i siatkową, na imie mam Krystian   mam 15 lat. Powinniście o mnie wiedzieć.,że jestem zdrowo jebnięty i ze mną nie będziecie się nudzić xD

 

#2 2013-08-16 08:52:43

kaprysv3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-12
Posty: 27

Re: Podanie do fam :D

548/659 Zastanów się co znaczą te liczby, bo dla mnie one przeważają jakiekolwiek inne wymogi rekrutacyjne.
PS.
To źle ze są to liczby tak niskie.
NIE

Ostatnio edytowany przez kaprysv3 (2013-08-16 08:53:10)

Offline

 

#3 2013-08-16 11:10:11

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanie do fam :D

A tak bez zagadek to nie spełniasz naszych wymagań. Wróć jak wbijesz reputację nos :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl