#1 2013-05-04 16:43:50

NuiSek

Gość

[Podanie] NuiSek

1. Nick: NuiSek
Zawód: Łucznik
Level: 85
Reputacja: 1377277

Karty SP:
1. 80 +12
2. 22 +5
3. 45 +10
4. 99 +10
5. 45 +10

2. 1. Inkwizycja - zostałem wyrzucony z niej, ponieważ kiedy był ogień ja nie mogłem na niego pójść. Powodem było to, że jechałem z mamą na weekend majowy na tzw. ''wczasy'' i tak napisałem i zostałem wydalony, no cóż, zdarza się.
2. Modern - odszedłem chociaż z takiego powodu, że famka była full, a online było po 3-4 osoby - i do tego nie ogarnięta famka, kiedy napisałem, że chce lurać. To oni na to, że chcą all sp 99 +15 i 99 lvl, więc śmiech na sali.
3. SilverCrest - po ich takim jakby rozpadzie wstąpiłem do fam i mnie spotkało coś niemiłego. Kiedy chciałem iść na LoD nie mogłem, bo wielki zarządca lod mi nie pozwolił i coś się przysapał. Cała famka się do mnie przysapała to odszedłem.

3. Bodajże 2 razy pisałem podanie kiedy jeszcze miałem słabszą postać, to bodajże moje 3 podanie. Znam tu Sielwera i Noobsa, a chce tu dojść jakoś tak. Pytałem się trochę Sielwera i powiedział, że jak chce to mogę spróbować. Oraz chciałem zobaczyć swoje siły w nowej frakcji, bo już trochę czasu jestem aniołkiem :].

4. Cześć wszystkim, mam na imię Bartek i mam 14 lat. Mieszkam w Chełmie, niedaleko Lublina (woj. Lubelskie). W Nostale gram coś około 1.5 roku. Tak, wiem, SP mam mierne ze względu na profesję i plus ;c, ale co poradzić, każdą SP sam robiłem :), w każdym razie staram się je codziennie poprawiać. Mój ulubiony sport to piłka nożna oraz siatkówka. Orłem w nauce nie jestem, lecz mój ulubiony przedmiot to język Niemiecki wraz i W-F, chcę na koniec roku wyrwać tą PIĄTECZKĘ z Niemieckiego  ^^. Moje najgorsze przedmioty to chemia, matematyka oraz geografia po prostu nie ogarniam tych przedmiotów ;/. Lubię często siedzieć po nocach tak do 1-2 czasami 3, ew. coś jeść w nocy :>. To dosyć o mnie, teraz trochę opowiem o mojej postaci, która nosi nazwę NuiSek. NuiSek - jest to postać założona 8 miesięcy temu, około coś takiego. Szczególnie nie skupiam uwagi na level, ponieważ nie mam czasu chodzić na LOD zawsze. Nie ma się czym chwalić, ale spowodowało powolne bicie levela również bicie reputacji, na 70 levelu osiągnąłem zielonego NOS'a, natomiast na 76 levelu osiągnąłem niebieskiego NOS'a. Dążę ciągle do jak najlepszych SP oraz EQ, np. łuk u6 +8 robiłem samodzielnie, który ciągle noszę :). To chyba tyle, pozdrawiam.

 

#2 2013-05-04 17:14:29

Sielwer

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 60

Re: [Podanie] NuiSek

Napisałeś dwa podania więc jedno do zamknięcia ;D Rozpisałeś sie troche, nie potrzebnie ;D SP ładne, lv też, w sumie nie ma do czego się przyczepić, jestem na tak ;P

Offline

 

#3 2013-05-04 19:23:22

Wojtttasek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 25

Re: [Podanie] NuiSek

Jestem na NIE bo jestes zwykłym napkiem znam cie za długo wiec tu nie ma o czym mówić

Offline

 

#4 2013-05-04 19:25:38

NuiSek

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

Fajnie, że się znamy, ale spoko ;). Pamiętam tylko tyle, że kozaczyłeś do mnie swoim ''napkowatym'' wojem, a potem przyleciałeś swoim całym ''Wojtttaskiem'' i coś się sapałeś i robiłeś same błędy ortograficzne.

 

#5 2013-05-04 20:28:15

 BoomBoom:)

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 569

Re: [Podanie] NuiSek

Mi tam sie podoba tak.

Offline

 

#6 2013-05-04 21:32:56

Agu

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 49

Re: [Podanie] NuiSek

Kategoryczne NIE. Miałam okazję Cię poznać, nie było to niestety nic przyjemnego. Skoro tak ochoczo wypowiadasz się na forum, to sam opowiedz o swoim zachowaniu po odejściu z AfterLife. Ja mam jedynie nadzieję, że nie będę musiała już więcej być z Tobą w jednej fam.

Offline

 

#7 2013-05-04 23:35:54

Remonek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 4

Re: [Podanie] NuiSek

Ja go nie znam , podanie mi się podoba więc będe na TAK.

Offline

 

#8 2013-05-05 00:02:23

Wojtttasek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 25

Re: [Podanie] NuiSek

NuiSek napisał:

Fajnie, że się znamy, ale spoko ;). Pamiętam tylko tyle, że kozaczyłeś do mnie swoim ''napkowatym'' wojem, a potem przyleciałeś swoim całym ''Wojtttaskiem'' i coś się sapałeś i robiłeś same błędy ortograficzne.

Po 1. Jestem dyslektykiem po 2 ty się sapałeś bo nie dali ci do pt zadnego wk lub crussa wiec jak nie wiesz to nie pisz i jestes w tej sytuacji przegrany a i przyokazji wiem dlaczego wyleciałes z poprzednich fam bo miałes totalna zlewke na zarząd wiec nq do nas nie pasujesz

Offline

 

#9 2013-05-05 01:48:31

nuisek

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

No to skoro ty lepiej znasz powody wydalenia mnie z fam ode mnie to spoko. Zauważ, że przez 45 min. lodu lurałem wam w fam bez PT, po czym przestałem, bo to było szkoda bez PT samemu i to Ty pisałeś ''ja bym lurał, ale gdybym miał 75 level'', więc? pff

 

#10 2013-05-05 10:15:03

Margo(Silvery)

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

Lohohohoho, Nui dobrze sie czujesz?:D
Posluchaj jak masz zamiar klamac na nasz temat to rob to lepiej.
PO 1. Jesli jestes tak ciety na LoD to nie nasza wina. Tak tym zarzadca bylem ja i odwolalem LoD, poniewaz w4 osoby byscie nie ogarneli, a teraz zachowujezz sie jak Avner "Jeju Silvery to szmaty, maja na mnie nagonke..." Tylko, ze on all prowokowal
PO 2. Jestes glupi, czy udajesz. PISALES DO NAS PODANIE MIMO TEGO, ZE U NAS BYL TWOJ WROG? ZARZAD NIC DO CB NIE MIAL, ALE SYPANIE WULGARYZMAMI TO PRZEGIECIE!!!
PO 3. Masz gdzies famowe eventy i glace
PO 4. Jestes niie mily i uwazasz sie za pepek swiata...

Wyjdz klamco...

Pozdro,
MargotheBest z SC

 

#11 2013-05-05 10:27:01

Wojtttasek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 25

Re: [Podanie] NuiSek

MargotheBest dzieki za info podanie do zamkniecia

Offline

 

#12 2013-05-05 10:30:30

Margot

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

Spoko, ja tylko prostuje info na nasz temat.

 

#13 2013-05-05 10:56:09

nuisek

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

Ale czemu ty kłamiesz, Ty nie byłeś całym zarządcą lod tylko był nim merc, więc? Jakie przekleństwa na famowym, chyba wardena jak już, a nie moje... Bo jak patrzyłem, że mnie wyzywają, to miałem to gdzieś, oczywiście,  że nie dałem sobie w kasze napluć i też się odezwałem i nie siedziałem cicho. Potem jak wszedłem na ts'a znów coś tam słyszałem i też zostawiłem to w spokoju. A w fam byłem chyba dwa dni, więc kto tu kłamie?

Pozdrawiam NuiSek

TEZ SOBIE TAK LADNIE NAPISZE, WIESZ.

 

#14 2013-05-05 11:03:18

MtB

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

1 primo
merc nigdy nie byl zarzadca:>
2 primo
Skoro jestes takim dzieckiem, ze boisz sie zartow na TS to sora bardzo... Dobrze, ze mnie nie bylo, bo bys sie poryczal :3
3 primo
Nie rozumiem Twojej koncowki :3
4 primo
Ja pamietam odwolanie LoD, gdy Ty byles
5 primo
Byl warden? Byl. To po co dochodziles:3
6 primo
Lubie pisac w punktach :3

 

#15 2013-05-05 11:18:11

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: [Podanie] NuiSek

chłopaki jak macie cos do siebie ot sobie wyjasnijcie na proiv i spadówa z naszego forum a nie sobie spamujecie


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#16 2013-05-05 11:31:02

nuisek

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

1. merc zarządał kanałem na lod
2. ja pamiętam jak merc do mnie powiedział, że nie mogę iść na lod to pobiegłem do miasta
3. warden dopiero się do mnie w fam przysapał

Widzisz jak kłamiesz?

Marit, wytłumacz to temu chłopczykowi, który ni stąd, ni z owąd wciął się do mojego podania. :)

 

#17 2013-05-05 12:09:26

GrzywaczPL

Zbanowany

Re: [Podanie] NuiSek

Iza Chyba Ciebie dziś Wyręczę :)

Ja też jednego posta wam nabije. Mianowicie : On złożył do was podanko, a jeszcze w Rodzinie ~PrO*UbeR*Elo~ nie zostało rozpatrzone Pozytyw/Negatyw. Widać, może tylko Ja to zauważyłem, jednakże jego wyjaśnienia czemu nie jest w fam to tylko LoD. Widać, że dziecko. 85 Lv i 1.37 mln. kk repki? .. Poza tym w Coś o sobie, kopiuj wklej z podanko do Pue

Poczytajcie sobie Podanko do ~PrO*UbeR*Elo~ I oceńcie sami

 

#18 2013-05-05 12:09:27

Wojtttasek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 25

Re: [Podanie] NuiSek

Nuisek to nie fam dla ciebie jak szukasz fam to zgłos siedo ziomy tam takiego oszusta jak ty przyjma z otwartymi rękami

PODANIE DO ZAMKNIECIA powtarzam po raz enty

Offline

 

#19 2013-05-05 12:10:43

GrzywaczPL

Zbanowany

Re: [Podanie] NuiSek

Iza Chyba Ciebie dziś Wyręczę :)

Ja też jednego posta wam nabije. Mianowicie : On złożył do was podanko, a jeszcze w Rodzinie ~PrO*UbeR*Elo~ nie zostało rozpatrzone Pozytyw/Negatyw. Widać, może tylko Ja to zauważyłem, jednakże jego wyjaśnienia czemu nie jest w fam to tylko LoD. Widać, że dziecko. 85 Lv i 1.37 mln. kk repki? .. Poza tym w Coś o sobie, kopiuj wklej z podanko do Pue

Poczytajcie sobie Podanko do ~PrO*UbeR*Elo~ I oceńcie sami. Iza Daj im linka, bo ja nie mogę. Bo wiesz brak Rejestracji ;o

 

#20 2013-05-05 12:15:34

NUISEK

Gość

Re: [Podanie] NuiSek

nuisek
Gość


Kto mieszka za sciana



Wysłany: Sob 15:44, 04 Maj 2013 Temat postu: zamkniecie   
Myślę, że podanie można usunąć. I tak widzę, że się nie dostane :>

ty jestes zalosny, zobacz, to wyżej piszę na drugiej stronie, skoro każdy jest negatywnie nastawiony i widać, że się nie dostanę to zrezygnowałem. A to, że TY PORUSZASZ TEN TEMAT TO NIE MOJA WINA. Moja rada co do tego - zacznij czytać. Tylko ty poruszasz to podanie nikt więcej. A skoro ja napisałem, że podanie można usunąć, bo i tak się nie dostanę to co tu mam jeszcze mówić?

 

#21 2013-05-05 12:22:48

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: [Podanie] NuiSek

Grzywacz- nie wyreczasz mnie dzisaj ;) widzialam to podanie do Pro ;) i widzialam takze ze chlopak zrezygnował....
nie wiem po co ten niepotrzebny flame i spam- w tym momencie MY rozpatrujemy jego podanie WY juz mieliscie swoja szanse. Jezeli macie cos do powiedzenia na temat  ludzi skladajacych do nas podania to piszcie zarzadowi na szepcie czy w notce - napewno takie sugestie zostana wzięte pod uwage bo jak wiadomo opinie innych sa cenne. Kłócenie sie na forum to niefajny sposób bez wzgledu na to jaka ta osoba jest zła i niedobra ;)


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#22 2013-05-05 15:24:50

 DarkOfSlide

Zbanowany

Skąd: Tajemnica. ;3
Zarejestrowany: 2013-05-01
Posty: 33

Re: [Podanie] NuiSek

Przykro mi ale jestem na NIE.


http://img682.imageshack.us/img682/3538/ogien1.jpg

Offline

 

#23 2013-05-05 15:36:12

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: [Podanie] NuiSek

Jak nie macie swojego forum to sobie załóżcie i tam rozprawiajcie na temat swoich członków czy rekrutów. Nas to nie interere.

A Nuisek nie zostanie do nas przyjęty, bo już po jego podaniu widać, że chłopak konflikowy i reguł nie respektuje, całkiem jak Wojtasek nota bene.

Dziękuję za uwagę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl