• Index
  •  » Podania
  •  » Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

#1 2013-04-27 09:37:36

Marny Kuk

Gość

Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Hello! Mam na imię Dawid, zwą mnie Dudu bądź Marny Kuk i... gram pod nickiem Faravandrel, który jest wojownikiem(szermierzem?) oraz mam 78lv (blisko 79, około 22% brak). Skoro już zacząłem o postaci, to dokończę dalej. Gram w NT od dawien dawna, z przerwami, pamiętam jeszcze mapy beta ale mniejsza z tym. Napisałbym z wielką chęcią, w jakich byłem "rodzinach" wcześniej, ale wybaczcie, nie pamiętam. Nie grałem w NosTale od tamtych wakacji, wiele rzeczy jest dla mnie nowością obecnie. Ekwipunek nie mam zbyt zarąbisty, taki średniak. No i oczywiście mam Nos'ka, zielonego lecz niedługo niebieskiego ;) Co jeszcze mogę powiedzieć o swojej postaci?
Chyba już wszystko ująłem powyższym tekście.
Teraz przejdźmy do opisu właściciela postaci, czyli mnie :D Jak już wyżej wspomniałem, mam na imię Dawid, jestem weteranem (tak mi się wydaje) jeżeli chodzi o gry MMO. Mam 18 (rocznikowo, gdyż urodziłem się 25 grudnia) lat. Lubie pociągi (te z asdfmovie), programowanie, systemy etc. co jest związane z informatyką. Chodzę do klasy informatycznej, oczywiście technikum. Do moich zainteresowań dochodzi także muzyka (jakiego gatunku nie będę pisał, bo wynikną jeszcze jakieś komplikacje :D), a dokładnie instrument - gitara. Gram na niej odkąd zrobiłem sobie przerwę w NT, czyli wychodzi około roczek. Także piszę opowiadania fabularne w stworzonym przeze mnie świecie fantasy, który jest zmieszany z post-apokaliptycznymi warunkami życia. Do tego fascynuje się Japonią, kulturą i językiem japońskim. Co jeszcze? Już chyba wszystko napisałem. A... lubię gotować, piec, smażyć, podsmażać i wszystko co jest związane z kuchnią i przygotowywaniem potraw! Także Tiramisu :D

Pozdrawiam i z góry dziękuje,
Marny Kuk aka Faravandrel aka Dawid aka Dudu.

 

#2 2013-04-27 12:12:25

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

ja podziekuje ;)  mamy juz jedna osobe w fam ktora co chwila zmienia postacie wiec jedna nam styknie :) grales na Meijin prawda?
pozatym przeczytalam ze jeszcze w pazdzierniku to konto nalezalo do niejakiego Patryka a ze nie lubie niejasnych sytuacji jestem wiec na NIE o ile jakos ladnie tego nie wyjasnisz ;)

Ostatnio edytowany przez Marit (2013-04-27 12:15:32)


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#3 2013-04-27 12:18:18

Marny Kuk

Gość

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Przepraszam, że Cie rozczaruje, ale nie grałem przez rok w NT i nie wmówisz mi, że zmieniam cały czas postacie. Rok bez NT poświęciłem na WoW'a i naukę gry na gitarze.

 

#4 2013-04-27 13:21:08

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

nie rozczarowales mnie wiec nie musisz przepraszac :) ale luz ;) wybaczam.

W kazdym badz razie czekam na wypisanie posiadanych przez Ciebie sp ;) uprzedzajac kolejne twoje pytanie- chcemy znac twoje karty zanim Cie wezmiemy bo nie bierzemy kotów w worku :)

Ostatnio edytowany przez Marit (2013-04-27 13:23:44)


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#5 2013-04-27 14:04:58

Sielwer

Zbanowany

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Jak poznam twoje sp to będe skłonny dać TAK :P

 

#6 2013-04-27 14:13:21

Marny Kuk

Gość

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Obecnie posiadam berka 67j+5, warka 47j+4 oraz blade 76j+9. Cruss w trakcie robienia :> Btw. jak nie mam lagów to staram się grać (a raczej bić aniołków) na glacy.

 

#7 2013-04-27 18:43:36

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Ty już przecież u nas byłeś...

Offline

 

#8 2013-04-27 19:22:28

 BoomBoom:)

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 569

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Jestem na NIE :)

Offline

 

#9 2013-04-27 21:35:32

Ryjek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 128

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

na nie

Offline

 

#10 2013-04-30 17:07:06

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Byłes juz u nas tyle razy i tyloma róznymi postaciami, że chyba wystarczy :)
Pozdrawiam :)

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie Marnego lecz dobrego Kucharza :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl