#1 2012-11-29 14:48:22

SirBob

Gość

Może tak ?

Z ostatnich dnijestem bardzo zaskoczony tym , co się stało. Do waszej fam przyjmujecie byle nupa , moim zdaniem nie patrzycie na lv i pkt. reputacji w takim stopniu jak na "wielkość" podania . W odpowiedziach "ktoś" napisał mi ,że w podaniu do Sanguinarius się rozpisałem itd. było to spowodowane tylko i wyłącznie tym ,iż przez ostatni tydzień co dziennie pisałem średnio 2 podania . Wysłałem podania na kilku forach jak CV , szeptałem do dziesiątek zastępców ,zarządców i szefów rodzin , pisząc podanie do Was , nie miałem juz za bardzo ochoty i chęci . Napisałem w podaniu wszystkie najważniejsze informacje plus podkreśliłem z jestem otwarty na dalsze pytania . Z tego powodu postanowiłem napisać podanie jeszcze raz. Zacznę może od powodu dla którego wybrałem waszą fam ?
Mogłem wybrać każdą ,a do waszej chciałbym dołączyć ponieważ jest tam moja "żona" i to głównie on wybrał waszą fam . Za bardzo nie obchodzi mnie ilu macie członków czy też którzy jesteście w rankingu . Podoba mi się to ,że tak często widzę was na glacy . Nie znam wielu osób z waszej fam , a wiem że trochę ich tam jest , ale tych z którymi pisałem bądź rozmawiałem , byli bardzo przyjemni.
Poniżej napisałem wszystko o postaci w grze.

Nick SirBob
Lv 84 (84%)
JobLv 80
Klasa Wojownik
Reputacja 1kk+ (niebieski nos)

EQ:

Loop u5+7 , czeka już xip na 85
Kryształka u5+6
Balista u5+5

SP:

War 49+2
Blade 73+9
Cruss 99+10
Berek 38+3
Gladiator Brak

Moim celem w grze jest ciągłe ulepszanie SP i EQ a tak że zwiększanie punktów reputacji . Nie ścigam się o miejsca w rankingu . Po za tym wojownikiem mam 2 skromne chary  łucznika 38lv i maga 29lv , ale początki najbardziej podobały mi się wojownikiem po czym nie zamierzam poświęcać im wiele czasu .
Moją poprzednią rodziną były Ziomy , tam spędziłem chyba najwięcej czasu . Posiedziałem też chwilke w VVV (VeniViniVici) , dowiedziałem się ,że nie jest to fam , lecz reaktywacja , generalnie takie reaktywacje się nie udają i z całą pewnością mogę to powiedzieć o VVV .

Teraz to czego tak nie lubię , napisać coś o sobie . Więc na imię mi Sergiusz , mam lat 14. Nie uważam sie za takie tępe 14 które nie umieją sklecić zdania , co można wywnioskować z poprzedniego podania .Jeżeli mam być szczery to jestem trochę chamski ,obojętny a nawet wulgarny , ale jeżeli ktos jest OK dla mnie ,oczywiście to odwzajemniam . Uwielbiam słuchać muzyki , generalnie nigdy nie wyłączam czy to lekcje czy to czas wolny . Interesuje się graffiti , głównie TAG . Lubie też pośmigać na rowerze , ale głównie po trudniejszych terenach , coś typu dirt .

 

#2 2012-11-29 15:08:22

 BoomBoom:)

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 569

Re: Może tak ?

"Mogłem wybrać każdą"

Rozumiem, iż mamy czuć się zaszczyceni?

"Do waszej fam przyjmujecie byle nupa , moim zdaniem nie patrzycie na lv i pkt. reputacji w takim stopniu jak na "wielkość" podania"

Nie patrzymy na "wielkość" podania, ale na jakość.
A jeśli mam być szczery to gdybyśmy przyjmowali do fam byle nupa to ty już byś u nas był

"W odpowiedziach "ktoś" napisał mi ,że w podaniu do Sanguinarius się rozpisałem itd. było to spowodowane tylko i wyłącznie tym ,iż przez ostatni tydzień co dziennie pisałem średnio 2 podania"

Hmm... mam rozumieć iż uważasz że jest to w porządku pisząc podanie i tu i tam?

"Jeżeli mam być szczery to jestem trochę chamski ,obojętny a nawet wulgarny"

A po co nam w fam tacy ludzie?






Sory ale jestem na NIE

Offline

 

#3 2012-11-29 15:27:47

SirBob

Gość

Re: Może tak ?

Po prostu jest u was Sedy , z tego powodu tez chce u was być , miameł napisac cos o sobie , napisałem . Jeżeli jestes na nie to nie pisz sorry ... .

 

#4 2012-11-29 16:07:10

 PaulaSasa

Zbanowany

Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 52

Re: Może tak ?

Jestem na nie

Offline

 

#5 2012-11-29 16:42:46

 Barom(Bartoliński)

Zbanowany

41430484
Call me!
Skąd: LHR
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 165
WWW

Re: Może tak ?

Spoko, wszystko spoko. Hmm ja będę na tak, tylko jak byśmy przyjmowali napki nie było by miejsca dla Ciebie. Co do Przyjęcia Ciebie w nasze Szeregi, czy też odrzucenie Twojego podania musisz uzbroić się w cierpliwość. Tak


http://img405.imageshack.us/img405/6336/sykietelborn.jpg

Offline

 

#6 2012-11-29 16:47:29

 MargotheBest

Zbanowany

Skąd: Murzyňska chata O_O
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 203

Re: Może tak ?

Zabronić mu nie możesz. Ja akurat patrze na wielkość i jakość podania, aczkolwiek doceniam twoją szczerość. Wiesz czemu? Po wielkości i jakości wiem czy masz nas w dupie, czy nie oraz to jak ktoś się do nas stara dostać... Pojmij to. I będe pisał opinie. Twoje chamstwo wobec Boom'a przeważyło. Nie


I am king of the world. I am Margo. I am Mateusz. I am your father son

Offline

 

#7 2012-11-29 17:28:03

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Może tak ?

1. To nasza rodzina i my decydujemy, którego "nupa" przyjmiemy, a którego nie.

2. Mogłeś wybrać każdą i, z tego co widać, wybierałeś. Tylko jakoś oni nie wybierali Ciebie.

3. Fakt, że jesteś chamski i obojętny, na Twoją korzyść nie przemawia. Mamy tego pod dostatkiem w codziennym życiu.

4. Może czas się nauczyć, że jeśli czegoś od kogoś chcesz, to przydaje się czasami trochę pokory. Taka rada na przyszłość od starszej koleżanki.

Jestem na nie.

Offline

 

#8 2012-11-29 17:34:29

Marit

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 550

Re: Może tak ?

Masz racje pod jednym wzgledem- nie patrzymy tylko na lvl i reputacje (chodz i tez ) ale tez na  to co dana osoba ma nam do zaoferowania.

Za nazwanie czlonkow naszej fam nupami jestem na nie ;) a bycie nupem nie zalezy od lvla ale od czlowieka. Wole miec 75 lvl ktory jest fajny niz 85 ktory jest ,,laske nam robi'' ze zlozy podanie.


Ps. na przysdzlosc jak chcesz odjsc do jakiejs fam nie nazywaj jerj czlonkow nupami ^^


quidquid Latine dictum sit, altum videtur

http://board.nostale.pl/board222-offtop … czekolady/

Offline

 

#9 2012-11-29 17:55:04

SirBob

Gość

Re: Może tak ?

Nie nazwałem was nupami , napisałem to w sensie ,że przyjmujcie do fam co 2 osobę , która napisze większe podanie ...

 

#10 2012-11-29 19:29:13

 Fenszofńca

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 55

Re: Może tak ?

Ja nadal jestem na NIE. Jak byłam na początku na nie tak i nadal jestem na zdecydowane NIE. Jesteś chamski, nie miły i za przeproszeniem wyżej srasz niż dupę masz. Rodzin jest pod dostatkiem, ja Ciebie w tej nie widzę.


Quod me nutrit me destruit.

Offline

 

#11 2012-11-29 21:28:00

SirBob

Gość

Re: Może tak ?

Do zamknięcia .
Pozdro dla Adir'a ;)

 

#12 2012-11-29 21:30:53

Uruhaś

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 97

Re: Może tak ?

SirBob napisał:

Moją poprzednią rodziną były Ziomy , tam spędziłem chyba najwięcej czasu .

Te Ziomy ludzi zgarszają.
Jakoś nie podbiłeś mojej sympatii. Jednego takiego już mamy, nie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl