#1 2012-11-21 18:47:13

Shiroko

Gość

Podanie by Shiroko

1. Podaj swój nick w grze, zawód, lvl i reputację. Co prawda level nie stanowi o człowieku, ale dobrze jest móc pójść razem na rajd czy porobić wspólne misje.

ad.1 Mój nick w grze to Shiroko. Zawód łucznik, mój level'ek 68 ale rośnie ;d reputacja to 220000 (czyli na razie zielony przywódca). Bardzo lubię robić Rajdy w szczególności KFC,Xys,i Castra ;d Lubię robić wspólne misje ;) na razie robię tylko z bratem ale może będę z wami :>

2. Napisz, w jakich rodzinach byłeś poprzednio i co było powodem ich opuszczenia.

ad.2 Było dużo tych rodzin od początku mojej kariery gry ^^.Ale napisze wam 2 jedna ShadowAngels-Odszedłem sam z tej rodziny ponieważ było tylko 3 członków więc nie ma po co siedzieć i nie wiadomo na co czekać.Druga rodzina Octopus-wspominam tą rodzinę dobrze chociaż dalej istnieje było fajnie,miło,oraz można było pogadać z ludźmi na Ts, lub na Skype. Odszedłem z tej rodziny gdyż brakowało mi wspólnych rajdów itp. Chodziliśmy tylko na LOD ,i pomagaliśmy sobie w misjach.Tak do Lod'u nikt nie był online dopiero jak była zbiórka.To wszystko na temat rodzin.

3. Uzasadnij, dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas. Jeśli znasz kogoś w naszej rodzinie i chciałbyś się na niego powołać, również nam o tym napisz.

ad.3 Chcę dołączyć do was bo widać że jesteście fajną rodziną,zgraną pewnie też lubianą ^^ .Wiele o was słychać w grze o waszych rajdach i w ogóle o was.Jednym słowem chwalą was ;) Dlatego chcę dołączyć do was bo też czaję ;> się dość bardzo długo,aż w końcu nadszedł ten moment ;p Nie no myślę że nie znam nikogo z waszej rodziny w RL a w NosTale to tylko widuję jak przebiegają koło mnie ;( Ale może olcik'a znam.Nieee ;d też nie znam jedynie co to pisałem z nim tylko.Ale kiedyś Zdechła była u was w rodzinie pamiętam to i to jest moja przyjaciółka i chciałbym się na nią powołać.Ale już nie jest w rodzinie ;]

4. Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, czym się interesujesz i co powinniśmy o Tobie wiedzieć ;)

ad.4 A więc tak zaczynając mam na imię Arek (tak wiem ładne imię) ;d ale na dworze wołają na mnie Głosiu (od nazwiska) Mam 17 lat w następnym roku 18;p. Pochodzę ze Złotoryi która leży na DolnymŚląsku (koło Legnicy), uczęszczam do szkoły Zespołu Szkół Zawodowym w skrócie (ZSZ) do klasy Ib w poprzednim roku  nie zdałem a byłem w Technikum Informatycznym (Ti) gdyż nie chodziłem do szkoły.Mam bardzo fajniutką klasę. Interesuję się Motorami w szczególności Cross'ami (KTM) ,NosTale,Dziewczyną no i oczywiście Szkoła.Powinniście o mnie wiedzieć że jestem zabawny można ze mną pogadać o każdej sprawie.

Moje karty specjalisty:

a)Ranger+4 43j
b)Sin+5 33j
c)Des+4 48j
d)Wk+5 39j

Napiszę też o moim EQ bo widziałem że inni też piszą to ja nie będę gorszy ;>

1)Łuk Oblężniczy u4+6(sam ulepszałem bez zwoji ^^)
2)Tunika nie pamiętam dobrze ale chyba (ducha) na 62lvl u6+5
3)Sztylet u5+4 ;(

To wszystko co chciałem wam o sobie napisać :>
Myślę że rozpatrzycie pozytywnie moje podanie liczę na to w 99,9% ;D

 

#2 2012-11-21 20:53:18

 MargotheBest

Zbanowany

Skąd: Murzyňska chata O_O
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 203

Re: Podanie by Shiroko

Reepa. No ale podanie zajebiste, więc tak


I am king of the world. I am Margo. I am Mateusz. I am your father son

Offline

 

#3 2012-11-22 03:44:42

Keeny

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 105

Re: Podanie by Shiroko

podanie ładne, ale nie spełniasz wymagań


http://desmond.imageshack.us/Himg827/scaled.php?server=827&filename=ed5c6cb90f1e8691073f614.jpg&res=landing

Offline

 

#4 2012-11-22 06:13:34

 AgAtKa;*

Zbanowany

Skąd: Dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 68

Re: Podanie by Shiroko

W koincu ktos z Dolnegośląska i lubi motory  ale ta repka  o

Offline

 

#5 2012-11-22 10:22:16

 >Truuuuskawa<

Zbanowany

33885451
Call me!
Skąd: Za ścianą
Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 130

Re: Podanie by Shiroko

Ja wyrażę się tak, podanie fajne ale niestety nie spełniasz wymagań. Po drugie olcik to kobieta. Po trzecie wydajesz się bardzo miłą osobą ale mam pewne wątpliwości czy to konto jest od początku Twoje. Muszę być niestety na nie.


Wcześniej : mag - >Truuuuskawa< i łucznik - Milenka<3
Teraz : woj - Trusia178

Offline

 

#6 2012-11-22 14:02:31

Shiroko

Gość

Re: Podanie by Shiroko

>Truuuuskawa< napisał:

Ja wyrażę się tak, podanie fajne ale niestety nie spełniasz wymagań. Po drugie olcik to kobieta. Po trzecie wydajesz się bardzo miłą osobą ale mam pewne wątpliwości czy to konto jest od początku Twoje. Muszę być niestety na nie.

Truuuuskawa to konto jest moje od poczatku nikomu jego nie kradłem.I dziekuje  ludzia wyzej za  takie komentarze ;d

 

#7 2012-11-23 11:46:16

 DrenA

Zbanowany

2503684
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 14

Re: Podanie by Shiroko

tak dla informacji Zdechła to złodziejka.. troche slabo z reputacja..ale postarał się z podaniem.. wstrzymam się od głosu..proponuje duzo PTS :)

Offline

 

#8 2012-11-23 11:57:31

Shiroko

Gość

Re: Podanie by Shiroko

DrenA napisał:

tak dla informacji Zdechła to złodziejka.. troche slabo z reputacja..ale postarał się z podaniem.. wstrzymam się od głosu..proponuje duzo PTS :)

Taaa ;d DrenA będzie dużo pts'ów ;d Ale każdy pisze mi że mam za mała reputacje a nie biorą pod uwagę osobowości ani innych fajnych zalet ;p

 

#9 2012-11-23 17:02:51

 Barom(Bartoliński)

Zbanowany

41430484
Call me!
Skąd: LHR
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 165
WWW

Re: Podanie by Shiroko

Podanko całkiem całkiem ale niestety ale wymagań nie spełniasz


http://img405.imageshack.us/img405/6336/sykietelborn.jpg

Offline

 

#10 2012-11-23 17:05:11

olcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 335

Re: Podanie by Shiroko

Zapukaj, jak Ci nosa przyczepią ;) Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl