#1 2014-07-03 18:03:08

Lorahile

Gość

podanko.

1. Lorahile, wojownik, level 87 a reputacja niebieski nos:)

2. Moją poprzednią fam byli Sinnersi, nie jestem tam już dlatego, że nie grałem na woju jakoś pół roku, ale szczerze mowiąc nie byłem jakoś bardzo przywiązany do tej rodziny D:

3. Szukam rodziny, która jest aktywna nie tylko siedząc w nv, ale również na glacy chociażby. Lubię rajdować na glacy, jak również robić rajdy famowe. Więc dlaczego wy? bo wiem, że u was będę mógł się rozwijać bardziej, poznać fajnych ludzi i mam nadzieję, że jeśli się dostanę do was, to zostanę jak najdłużej. Nie ukrywam też, że wspólnie z przyjaciółką bardzo chcemy razem dojść do waszej rodzinki. (Ona już złożyła podanie) Jest u was również ukeś, z którą lubimy spędzać czas. Jednak będąc z nią w rodzinie, będzie to zdarzało się częściej.

4. Nazywam się Szymek, lat mam 18. Zainteresowań nie mam jakichś ciekawych...filmy, seriale, ksiazki, muzyka i to chyba tyle więc nic specjalnego Ogólnie jestem leniwą osobą więc nie uprawiam żadnych sportów ani nic z tych rzeczy :| Wydaje mi się, że to wszystko co powinniście o mnie wiedzieć ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanie to z chęcią odpowiem, tyle z mojej strony:)

 

#2 2014-07-03 19:52:46

Uke

Gość

Re: podanko.

Na tak, bo też wolałabym mieć na imię Tai x'DDDD

 

#3 2014-07-03 19:55:42

Szelasz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 270

Re: podanko.

Jestem na TAK


http://i57.tinypic.com/2wmq99g.jpg

Offline

 

#4 2014-07-03 20:28:09

Clift

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-23
Posty: 21

Re: podanko.

Tiak ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl